Unitbank
Een overzicht - zonder volledig te willen zijn - van producenten van tijdelijke woongebouwen, woonunits, semi permanente bouw en ander inspiratiemateriaal.

Aanbieder Website
Algeco www.algeco.nl
AM Global Village www.am.nl
Barli Base www.semipermanentewoningen.nl
BUKO Huisvesting www.buko.nl
CascoTotaal - GrowHomes www.cascototaal.com
Cubicco www.cubicco.nl
De Groot Vroomshoop www.huisvesting-bouwsystemen.nl
De Kok Bouwgroep - Buro Dhondt www.huisvoormorgen.nl
De Meeuw www.demeeuw.com
Directcab www.directbouw.nl
Ecocasco www.ecocasco.com
Finch www.finchbuildings.com
G&G Unitservices www.ggunitservices.nl/wonen
Green Huus www.greenhuus.nl/greenhuus.nl/Home.html
Heijmans www.heijmans-one.nl/nl/home
Hodes www.hodes-bouwsystemen.com
Home4one www.home4one.nl
Jan Snel www.jansnel.com
Kasita www.kasita.com
Living Project www.livingprojecthomes.nl
Marconia Paviljoen tacopino.com/en/home
Nederhome www.nederhome.nl
Neptunus www.neptunus.eu
New Patch meedervanmechelen.nl
Pop Street www.pop-street.com
Roomed roomed.nl/duurzame-studentenkamer-in-zweden
Starcabin www.starcabin.nl
Studio 321 www.studio321woning.nl
Studio Merz - Urban Village www.studiomerz.nl/urban-village
Sustainer Homes www.sustainerhomes.nl
Think Wonen www.thinkwonen.nl/thinkbouwsysteem
Thuis Tijdelijk www.thuistijdelijk.l
Ursem www.ursem.nl
Wikkelhuis www.fictionfactory.nl

 

Ontbreekt er iets? Of zelf iets om te delen? Neem dan contact op!

 


Anderen bekeken ook:

Tijdelijk Wonen 's-Hertogenbosch
Procesbegeleiding voor opstellen
business cases tijdelijke woningen
bestaand vastgoed en woonunits
Rendementsberekening
Zelf rekenen aan de business case
Tijdelijk Wonen met behulp van deze
Excel (lees ook de disclaimer)
Tijdelijk Wonen Uden
Haalbaarheidsonderzoek business
cases tijdelijke woningen leegstaand
vastgoed en woonunit